O mnie

Kilka słów kim jestem i co robię

Kim jestem

Pasjonat nowych technologii, zapalony fotograf ponad wszystko kochający dźwięk strzału lustra w aparacie. Miłośnik minimalizmu we wszystkim, także projektowaniu. W branży od 2011 roku, kiedy to rozpoczął swoją przygodę z poligrafią i grafiką użytkową. Od 2015 zajmuje się także tworzeniem stron WWW. Absolwent Poligrafii na PW.

Grafik, fotograf

Mateusz

Grafik, fotograf

Moje usługi

Czym się zajmuję – w telegraficznym skrócie

Projektowanie stron WWW

Od prostych wizytówek, przez blogi po rozbudowane witryny

Projektowanie graficzne

Identyfikacja wizualna od podstaw lub uzupełnienie już istniejących materiałów.

Druk i wsparcie

Usługi agencyjne, nadzorowanie produkcji, wsparcie techniczne w sprawach druku

Fotografia produktowa

Zdjęcia na białym tle, szparowane a także zdjęcia kompozycyjne

Co o mnie mówią

  • “Kompetencja i szybkość działania. Mateusz wykonał dla nas dwie strony internetowe i pomagał przy masie pomniejszych projektów”

    Dorota Nogal, menedżer w firmie Vien-War

  • “Mateusz pracuje u nas jako grafik i człowiek od IT. Regularnie wykonuje dla nas materiały marketingowe jak wizytówki, ulotki, wielostronnicowe broszury oraz zarządza stronami www. Nigdy nas nie zawiódł”

    Mateusz Majewski, Współwłaściciel w firmie PROSOLUTIONS

Jak pracuję

01

Rozmowa i analiza

Żeby powstał dobry projekt, trzeba poznać potrzeby Klienta. Najlepiej podczas miłej rozmowy przy kawie, w luźnej atmosferze. Dotychczasowe materiały (oraz sugestie co w nich jest dobre a co niekoniecznie) także będą bardzo pomocne! Jeśli Twoja firma dopiero startuje i nie masz jeszcze żadnych materiałów, pomogę Ci opracować spójną strategię wizualną, która pomoże Ci wykreować profesjonalny obraz Twojej działalności.

02

Projekt

Na etapie projektowania mam cały czas aktywny kontakt z Klientem. Lubię być dumny ze swojej pracy, ale to Wy jesteście najważniejsi, dlatego słucham wszelkich sugestii oraz – w razie potrzeby – podpowiadam czy dane rozwiązanie sprawdzi się w Waszym przypadku

03

Ostateczne szlify

Przed ostatecznym zaakceptowaniem projektu przesyłam Ci gotowy plik razem z wizualizacjami. Jeśli go zaakceptujesz, przygotowuję go do dalszego etapu czyli produkcji. Jeśli nie, nanosimy niezbędne poprawki. Należysz do niezdecydowanych osób? Nie martw się, liczba poprawek jest nieograniczona  ?

Porozmawiamy o Twoim projekcie?